Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobSetBod
1. Kolak / Mrčela224:024:76
2. Vukorepa / Pezer212:310:214
3. Bajan / Varnica201:416:222


Zadnji rezultati


Skupina A
21.10.2021. - Kralj Zvonimir
Kolak / Mrčela66
Vukorepa / Pezer00


Skupina B
21.10.2021. - Kralj Zvonimir
Stojak / Sunko66
Coen / Đido10


4A. Liga
20.10.2021. - Kralj Zvonimir
Slaven Janković166
Silvio Jokić623


Skupina A
19.10.2021. - Kralj Zvonimir
Vukorepa / Pezer467
Bajan / Varnica635


3C. Liga
19.10.2021. - Kralj Zvonimir
Ivo Varnica67
Tomislav Jurčević35


4B. Liga
19.10.2021. - Kralj Zvonimir
Ante Biuk466
Ivan Petković623


4A. Liga
19.10.2021. - Kralj Zvonimir
Silvio Jokić66
Jurica Lugonjić22


3B. Liga
19.10.2021. - Kralj Zvonimir
Marko Amanović66
Darko Dobrić44


3A. Liga
17.10.2021. - Kralj Zvonimir
Josip Pecirep66
Ivo Martinović00


3A. Liga
17.10.2021. - Kralj Zvonimir
Nino Varnica66
Ivo Martinović00


3B. Liga
17.10.2021. - Kralj Zvonimir
Filip Ćato66
Darko Dobrić01


2B. Liga
17.10.2021. - Kralj Zvonimir
Ivo Stipčević67
Marin Ukić35


3A. Liga
17.10.2021. - Kralj Zvonimir
Nino Varnica66
Josip Pecirep32


Skupina B
17.10.2021. - Kralj Zvonimir
Omčikus / Tomić66
Coen / Đido12


1. Liga
17.10.2021. - Kralj Zvonimir
Ivan Kolak66
Marko Lalić00


1. Liga
17.10.2021. - Kralj Zvonimir
Mirko Pezer66
Marko Lalić00


2A. Liga
16.10.2021. - Kralj Zvonimir
Ivan Mrčela66
Josip Vukorepa00


2B. Liga
16.10.2021. - Kralj Zvonimir
Ivo Stipčević616
Igor Milković463


Skupina B
16.10.2021. - Kralj Zvonimir
Stojak / Sunko66
Omčikus / Tomić00


4B. Liga
16.10.2021. - Kralj Zvonimir
Ivan Petković466
Miroslav Rašković611

Neodigrani susreti


REZULTATI POLUFINALA I FINALA MASTERSA PO LIGAMA

1. LIGA 1/2 FINALE

KOLAK vs MRČELA  6:4 6:2

PEZER vs TOMIĆ  6:2 6:3

FINALE   

PEZER vs KOLAK  6:3 6:4

 

2. LIGA 1/2 FINALE

STIPČEVIĆ vs PECIREP  7:5 6:1

UKIĆ vs VARNICA  7:5 6:4

FINALE 

STIPČEVIĆ vs UKIĆ  6:4 7:5

 

3. LIGA 1/2 FINALE

AMANOVIĆ vs VARNICA I.  6:4 6:1 

BUČEVIĆ vs ĆATO  7:5 6:2

FINALE  

AMANOVIĆ vs BUČEVIĆ  6:3 4:6 6:2

 

4. LIGA 1/2 FINALE

BIUK vs JOKIĆ 7:6 6:1

JANKOVIĆ vs PETKOVIĆ  6:0 6:0

FINALE  

BIUK vs JANKOVIĆ 6:1 6:0

 

PAROVI 1/2 FINALE

KOLAK/MRČELA vs OMČIKUS/TOMIĆ  6:0 6:0

VUKOREPA/PEZER vs STOJAK/SUNKO  6:2 7:6

FINALE 

KOLAK / MRČELA vs VUKOREPA/PEZER  7:6 6:3

 

 

 

Objavljeno: 20.10.2021. (Mirko Pezer)

SKUPINE PO LIGAMA ZA ZAVRŠNI MASTERS KNIN 2021

1. LIGA

SKUPINA A                             

1. KOLAK I.                                       

2. LALIĆ M.                                        

3. PEZER M. 

SKUPINA B

1. VUKOREPA J.

2. MRČELA I.

3. TOMIĆ I.                                     

 

2. LIGA

SKUPINA A                                             

1.STIPČEVIĆ I.                                     

2. MILKOVIĆ I.                                       

3. UKIĆ M.   

SKUPINA B

1. MARTINOVIĆ I.

2. PECIREP J.

3. VARNICA N.                                          

 

3. LIGA

SKUPINA A                                              

1AMANOVIĆ M.                                     

2. ĆATO F.                                           

3. DOBRIĆ D.

SKUPINA B

1. VARNICA I.

2. BUČEVIĆ J.

3. JURČEVIĆ T.                                           

 

4. LIGA

SKUPINA A                                                

1. JANKOVIĆ S.                                       

2. LUGONJIĆ J.                                        

3. JOKIĆ S. 

SKUPINA B

1. BIUK A.

2. PETKOVIĆ I.

3. RAŠKOVIĆ M.

 

 PAROVI

SKUPINA A                                                  

1. VUKOREPA/PEZER                               

2. BAJAN/VARNICA                                    

3. KOLAK/MRČELA 

SKUPINA B

1. STOJAK/SUNKO

2. OMČIKUS/TOMIĆ

3. COEN/ĐIDO

                                

 

NAPOMENA: igra se u skupini svako sa svakim i prva dva prolaze u 1/2 finale, tako što se križaju A1 I B2 I B1 I A2. Igra se na dva dobivena seta.

S obzirom da nemamo određenu kotizaciju za masters igrači u svakom meču plaćaju po pola termina po cijeni koliko je inače cijena termina tokom godine (40kn), u parovima se to dijeli na 4 igrača (svako po 10kn). Sva uplaćena sredstva idu za nagrade pobjednicima i finalistima, a ostatak za roštilj i piće zadnji dan mastersa! 

Objavljeno: 9.10.2021. (Mirko Pezer)

TRENUTNI POPIS IGRAČA ZA ZAVRŠNI MASTERS PO LIGAMA

1. LIGA

1. KOALK I.

2. VUKOREPA J.

3. PEZER M.

4. TOMIĆ I.

5. MRČELA I.

6. LALIĆ M.

2 LIGA

1. STIPČEVIĆ I.

2. MARTINOVIĆ I.

3. VARNICA N..

4, MILKOVIĆ I.

5. PECIREP J..

6. UKIĆ M.

3. LIGA

1. AMANOVIĆ M.

2. ĆATO F.

3. VARNICA I. 

4. BUČEVIĆ J.

5. DOBRIĆ D,

6. JURČEVIĆ T.

4. LIGA

1. JANKOVIĆ S.

2. BIUK A.

3. LUGONJIĆ J. 

4. JOKIĆ S,

5. PETKOVIĆ I.

6. RAŠKOVIĆ M.

 

PAROVI

1. VUKOREPA/PEZER

2. STOJAK/SUNKO

3. JELIĆ/MARTINOVIĆ

4. OMČIKUS/TOMIĆ

5. KOLAK/MRČELA

6. BAJAN/VARNICA 

 

Popis je podložan promjenama ovisno o otkazivanju pojedinaca do samog početka mastersa!!

 

Objavljeno: 7.10.2021. (Mirko Pezer)

REZULTATI ZAVRŠNICE 2 CIKLUSA KNINSKE TENISKE LIGE

1.LIGA

1/4 FINALE

KOLAK I. vs TOMIĆ I. 6:7 6:2 6:2

ERCEGOVAC S. vs MRČELA I. 7:5 7:5

1/2 FINALE

KOLAK I. vs VUKOREPA J. 6:1 6:4

PEZER M. vs ERCEGOVAC S. 6:2 6.3

FINALE 

KOLAK I. vs PEZER M. 6:2 6:2

3.MJESTO

VUKOREPA J. vs ERCEGOVAC S. 6:1 6:1

 

2. LIGA

1/4 FINALE

HASIČIĆ D. vs PECIREP J. 6:3 7:6

STOJAK Ž. vs VARNICA N. 6:4 6:1

STIPČEVIĆ I. vs MILKOVIĆ I. 6:4 6:1

DILBER D. vs MARTINOVIĆ I. 7:5 2:6 6:2

1/2 FINALE

STOJAK Ž. vs HASIČIĆ D. 7:6 4:6 6:4

DILBER D. vs STIPČEVIĆ I. 6:3 6:4

FINALE

DILBER D. vs STOJAK Ž. 6:0 6:3

3. MJESTO

STIPČEVIĆ I. vs HASIČIĆ D. 6:4 6:1

 

3. LIGA

1/4 FINALE

BUČEVIĆ J. vs VARNICA I. 6:2 2:6 6:4

DOBRIĆ D. vs KRVAVICA B. 6:2 5:7 6:1

AMANOVIĆ M. vs JURIŠIĆ I. 6:3 6:4

GUGO B. vs ĆATO F. 6:0 6:0

1/2 FINALE

DOBRIĆ D. vs BUČEVIĆ J. 6:0 6:0

AMANOVIĆ M. vs GUGO B. 6:1 6:3

FINALE

AMANOVIĆ M vs DOBRIĆ D. 6:2 6:2

3. MJESTO 

GUGO B. vs BUČEVIĆ J. 6:0 6:0

 

4. LIGA

1/4 FINALE

BIUK A. vs ČIČAK J. 6:3 7:5

PETKOVIĆ I. vs RAŠKOVIĆ V. 6:4 6:2

JOKIĆ S. vs BARIČEVIĆ Z. 6:2 6:3

JANKOVIĆ S. vs BAJIĆ Đ. 6:0 6:1

1/2 FINALE

BIUK A. vs PETKOVIĆ I. 7:6 3:6 6:1

JANKOVIĆ S. vs JOKIĆ S. 2:6 6:2 6:2

FINALE 

JANKOVIĆ S. vs BIUK A. 4:6 7:6 7:6

3. MJESTO

JOKIĆ S. vs PETKOVIĆ I. 6:0 6:0

 

PAROVI

1/4 FINALE

STOJAK/SUNKO vs DUMANČIĆ/MILKOVIĆ 6:3 6:2

VUKOREPA/PEZER vs JELIĆ/MARTINOVIĆ 6:3 6:3

1/2 FINALE

KOLAK/MRČELA vs STOJAK/SUNKO 6:2 7:5

VUKOREPA/PEZER vs BAJAN/VARNICA 6:2 6:3

FINALE

VUKOREPA/PEZER vs KOLAK/MRČELA 7:5 2:6 7:6

3. MJESTO

STOJAK/SUNKO vs BAJAN/VARNICA 6:2 4:6 6:3

 

Objavljeno: 4.10.2021. (Mirko Pezer)

OBAVJEST IGRAČIMA

Igarnje po skupinama završava 20.09. nakon čega kreće doigravanje. Mole se još jednom igrači koji imaju manje odigranih mečeva da se aktiviriju, u suprotnom će organizator odrediti datum igranja i ukoliko se neko od igrača ne pojavi u određeno vrijem izgubit će meč 6:0 6:0. Nadamo se da neće biti potrebe za takvim rješenjem! Sretno svima u završnici ciklusa. ;)

Objavljeno: 7.9.2021. (Mirko Pezer)

Obavijest igračima

Mole se neaktivni igrači da se aktiviraju, i da se drže pravilnika o broju odigranih mečeva po tjednima. U protivnom ćemo morati posegnuti za rigoroznijim metodama (izbacivanje) što mislimo da nije nikome u interesu.! hvala na razumjevanju ;)

Objavljeno: 6.8.2021. (Mirko Pezer)

SISTEM NATJECANJA I PRAVILNIK PONAŠANJA

Prijavljeni igrači će biti raspoređeni na sljedeći način:

1. liga 10 igrača

2. A liga 10 igrača

2. B liga 10 igrača

3. A liga 10 igrača

3. B liga 10 igrača

4. A liga 8 igrača

4. B liga 9 igrača

(ovisno o broju prijava moguća promjena broja igrača u 4 ligi)

 

 

U 1. ligi u doigravanje ide 6 igrača. Dvojica prvoplasiranih ulaze direktno u 1/2 finale a ostala četvorica razigravaju 4.- 5.  i 3. - 6. pobjednik 3. -6. ide na prvog a pobjednik 4.-5.  na drugog. 1. ligu napuštaju dvojica posljednjeplasiranih igrača.

U drugoj ligi u doigravanje (1/4 finale) idu po 4 prvoplasirana iz skupina A i B, dvojica posljednjeplasiranih iz svake skupine idu u rang niže. (u 1. ligu ulaze finalisti )

U trećoj ligi u doigravanje (1/4 finale) idu po 4 prvoplasirana iz svake skupine, a dvojica posljednjeplasiranih napuštaju ligu.

Napomena: 

U drugom ciklusu iz prve lige ispadaju 2 posljednjeplasirana igrača , dok u 1.  ligu ulaze finalisti 2. lige, iz 2. lige ispadaju  posljednjeplasirana iz svake skupine . Iz 3. lige ispadaju dvojica posljednjeplasiranih iz svake skupine . Finalisti 4. lige ulaze u rang više(3. ligu) Parovi će biti raspoređeni u dvije skupine sa po 6 ili 7 igrača. dalje prolaze po 3 para, s tim da pobjednici skupina ulaze direktno u 1/2 finale a ostali razigravaju za druga 2 polufinalista (2A protiv 3B i obrnuto)

 

Raspored ciklusa:

1. ciklus od 06.04.2021 do 15.06.2021

2. ciklus od 15.07.2021. do 30.09.2021

masters po ligama od 10.10.2021 do 17.10.2021

RANG LISTA

Bit će dvije rang liste.

Jedna rang lista je zajednička(vječna) tj. gdje su svi igrači neovisno o nivou(što je veći rang to se dobiva više bodova za odigrane susrete).

Druga rang lista je posebna live lista  za svaki nivo(ligu) koja računa bodove po nivou(svaki nivo će imati svoju posebnu rang listu koja se računa za završni masters).

Završni mastes igraju top 6 igrača iz svake lige.

BODOVANJE

1.Bodovanje LIVE LISTE (po ligama)

POB=3bod / PORAZ=1bod / NEODIGRANO=0bod

2.Bodovanje VJEČNE LISTE  (zajednička)

1.LIGA: POB=24bod / PORAZ=8bod / NEODIGRANO=0bod

2.LIGA: POB=12bod / PORAZ=4bod / NEODIGRANO=0bod

3.LIGA: POB=6bod / PORAZ=2bod / NEODIGRANO=0bod

4.LIGA: POB=3bod/ PORAZ=1bod / NEODIGRANO=0bod

MASTERS

Najboljih 6 igrača iz svake lige po LIVE rang listi igraju završni masters na kraju godine.

ZAMRZAVANJE STATUSA

Igrač ima pravo "zamrznuti" svoj status prije početka novog ciklusa te se nakon odmrzavanja vraća u ligu gdje se trebao nalaziti prije "zamrzavanja". ( s tim da razlog mora biti opravdan, ozljeda ili duža odsutnost, ne može razlog biti "malo ću se odmoriti ovaj ciklus" ili slične glupost)i!!

Voditelj lige preko pozivnica popunjava rupe koje nastanu zbog zamrzavanja ili odustajanja.

PRAVILA MEČA

Svi mečevi se igraju po standarnim pravilima na dva dobivena seta.

Ako dva ili više igrača imaju isti omjer onda se gleda međusoban omjer između njih.

Meč koji bude prekinut bit će nastavljen drugi dan od točnog rezultat prilikom prekida.

KOTIZACIJA

Kotizacija za ligu će biti kao i do sada 150kn (+ 30kn aplikacija lige za novoprijavljene članove lige)  te ona uključuje organizaciju lige,pehare,zakusku.

Po završetku svakog ciklusa biti će organizirana zakuska i dodjela pehara te će se izvlačiti grupe za nadolazeći ciklus.

KRITERIJI NEAKTIVNOSTI

1.Nakon završenog 3 tjedna igrač mora imati odigrani barem 3 meča.

2.Nakon završenog 5 tjedna igraču može preostati za odigrati maksimalno 5 mečeva

2.Nakon završenog 8 tjedna igraču može preostati za odigrati maksimalno 2 meča.

2.U zadnjem 9. tjednu voditelj lige riješava probleme neodigranih mečeva(odabire satnice igranja za igrače koji se ne mogu dogovoriti te tko se ne pojavi na meču piše mu se poraz te ne dobiva bodove).

Neaktivni igrači bit će opomenuti nakon 3. tjedna, a ako i dalje ne budu aktivni isti će biti uklonjeni iz lige!! 

DOGOVARANJE MEČEVA

Igrači se međusobno dogovaraju za odigravanje mečeva.

Rezervacije termina se vrše preko internet stranice sportbooking.info(tko nema lozinku neka se javi voditelju lige).

Domaćin po rasporedu dogovara meč,vrši rezervaciju termina,osigurava loptice te upisuje rezultat meča u program (knin.tenisliga.com).

Igra se sa lopticama koje domaćin donese ili sa kojima se dva igrača dogovore.

Igrač/ica mogu jednom u meču promjeniti loptice (na završetku 1.seta te prije početka 2.seta) o svom trošku(mora biti isti tip loptice s kojim je krenuo meč).

Ako se igrači ne mogu dogovoriti onda termin za meč određuje voditelj lige(uglavnom je to termin koji voditelj procijeni da je idealan za to godisnje doba).

DISCIPLINSKA PRAVILA

Gledateljima je zabranjeno razgovarati sa igračima na terenu za vrijeme trajanja meča(može se pitati rezultat prilikom zamjena strana).

Igračima je zabranjeno ometanje drugih igrača na susjednim terenima te svog protivnika na bilo koji način(glasno komentiranje,dovikivanje,bacanje opreme i slično).

 U koliko igrač ili par odustane od natjecanja nakon nekoliko mečeva (ozljeda ili neki drugi privatni razlozi), ostali neodigrani mečevi će  biti registrirani sa 6:0 6:0 za protivnike sa kojima nije odigrao, s tim da onaj tko odustane nema pravo nastupa u doigravanju ako ga je prije toga osigurao (ulazi sljedeći ispod crte doigravanja).

Objavljeno: 9.7.2021. (Mirko Pezer)

TRENUTNE PRIJAVE ZA 2. CIKLUS

1. Bučević Jure
2. Budiša Petrar
3. Jelavić Ivan
4. Rašković Miroslav
5. Dragan Milly Miličević
6. Krvavica Slavko
7. Milić Mario
8. Amanović Marko
9. Stojak Željko
10. Ivandić Josip
11. Ćato Filip
12. Krvavica Bruno
13. Jurišić Ivan
14. Dilber Damir
15. Lugonjić Jurica
16. Varnica Ivo
17. Senjak Tomislav
18. Coen Aurelio
19. Kajić Franko
20. Trogrlić David
21. Aračić Ante
22. Stipčević Ivo
23. Pecirep Josip
24. Krvavica Damir
25. Jonjić Anto
26. Vukorepa Josip
27. Marin Ivan
28. Gugo Borna
29. Varnica Nino
30. Bajan Stjepan
31. Kolak Ivan
32. Pezer Mirko
33. Martinović Ivo
34. Sunko Mario
35. Hasičić Dino
36. Đido Marko
37. Milković Igor
38. Mrčela ivan
39. Dobrić Darko
40. Anić Ć. Danijel
41. Jurčević Tomislav
42. Vidović Josip
43. Stanić Josip
44. Ercegovac Stipe
45. Maričić Leonard
46. Pandža Brane
47. Lalić Marko
48. Lovrić Željko
49. Omčikus Miroslav
50. Kajunić Filip
51. Kurbaša Ante
52. Petković Ivan
53. Grizelj Boris
54. Jelić Mate
55. Grmovšek Luciano
56. Jurić Ante
prijave traju do 14. 07. 2021. u 12 00 😉
 

PAROVI

1. Omčikus/Hasičić
2. Bajan/Varnica N.
3. Kolak/Mrčela
4. Dumančić/Milković
5. Vukorepa/Pezer
6.. Jurčević/Lovrić
7. Krvavica S./Krvavica B.
8. Jelić/Martinović
9. Coen/Đido
10. Stojak/Sunko
11. Dobrić/Dilber
12. Marin I./Gugo B.
 
 
 
 
 
 
Objavljeno: 8.7.2021. (Mirko Pezer)

PRIJAVE ZA 2. CIKLUS KNINSKE TENISKE LIGE

U tijeku su prijave za 2. ciklus Kninskke teniske lige koja počinje 15. 07.. i traje do 30. 09. 2021. Prijaviti se možete u grupi "Teniska liga" na WhatsAppu ili na brojeve telefona :

098 9123 439

091 793 0836

095 399 7516

Liga parova također starta 15. 07. tako da zainteresirani parove mogu prijaviti na isti način kao i singlove.

Objavljeno: 5.7.2021. (Mirko Pezer)

REZULTATI DOIGRAVANJA PO LIGAMA

1. LIGA 1/4 FINALE

KOLAK vs MILIĆ  6:1 6:3

SUNKO vs VUKOREPA  6:3 7:6

TOMIĆ vs LALIĆ 6:0 6:0

MRČELA vs PEZER 6:3 6:1

1/2 FINALE

KOLAK sv SUNKO 6:2 6:7 6:2

TOMIĆ vs MRČELA  6:3 2:6 6:4

FINALE 

KOLAK vs TOMIĆ 6:0 4;6 6:0

3. MJESTO

SUNKO vs MRČELA  6:1 6:2

 

2. LIGA 1/4 FINALE

ERCEGOVAC vs LOVRIĆ 6:0 6:0

MARTINOVIĆ vs UKIĆ 7:6 6:2

VARNICA N. vs STIPČEVIĆ 7:6 6;3

OMČIKUS vs IVANDIĆ  6:0 6:4

1/2 FINALE

ERCEGOVAC vs MARTINOVIĆ 7:5 2:6 6:2

OMČIKUS vs VARNICA N.  3:6 7:5 6:4

FINALE

ERCEGOVAC vs OMČIKUS 6:2 3:6 6:1

3. MJESTO

MARTINOVIĆ vs VARNICA N. 6:2 3:6 7:5

 

3. LIGA 1/4 FINALE

ANIĆ ĆURKO VS BRNIĆ 6:3 6:4

PANDŽA vs KAIĆ  6:3 6:1

SENJAK vs JURČEVIĆ  6:0 6:0

DUMANČIĆ vs VARNICA I.  6:0 6:2

1/2 FINALE

ANIĆ ĆURKO vs PANDŽA  7:6 6:2

DUMANČIĆ vs SENJAK  6:0 6:0

fFINALE

DUMANČIĆ vs ANIĆ ĆURKO  7:6 6:4

3 MJESTO

SENJAK vs PANDŽA  4:6 6:4 6:1

 

4. LIGA 1/4 FINALE

JURIŠIĆ vs VUGREK 6:7 6:0 7:6

AMANOVIĆ M. vs AMANOVIĆ L.  6:0 6:0

KRVAVICA B. vs RAIĆ  6:2 6:3

ĆATO vs MATIJAŠ  6:0 6:0

1/2 FINALE

AMANOVIĆ M. vs JURIŠIĆ 5:7 7:6 6:4

KRVAVICA B. vs ĆATO  6:3 6:3

FINALE

KRVAVICA B. vs  AMANOVIĆ M. 7:5 4:6 7:6

3. MJESTO

JURIŠIĆ vs ĆATO 7:5 6:2

 

PAROVI 1/4 FINALE

OMČIKUS / TOMIĆ vs SUNKO / STOJAK  6:4 6:3

KOLAK / BRNIĆ vs MRČELA / UKIĆ 6:2 7:5

1/2 FINALE

OMČIKUS / TOMIĆ vs VUKOREPA / PEZER 7:6 6:3

KOLAK / BRNIĆ vs JELIĆ / MARTINOVIĆ 3:6 6:4 6:4

FINALE

OMČIKUS / TOMIĆ vs KOLAK / BRNIĆ 6:4 6:1

3. MJESTO

VUKOREPA / PEZER vs JELIĆ / MARTINOVIĆ  4:6 7:5 6:3

 

 

 

 

 

Objavljeno: 15.6.2021. (Mirko Pezer)



Kalendar Dodaj susret u kalendar

Nema susreta u najavi
23.10.2021
Kraj sezone 2021/11